2014 2015 trend ruj renkleri
  Ara Yap
  2014 2015 trend ruj renkleri
Okunma: 777

2014 2015 trend ruj renkleri

“ ”

2014 2015 trend ruj renkleri

2014 yılında kırmızı ve tonları ruj trendlerinde seneye damgasını vurdu. 2014 2015 ruj renkleri kırmızıdan bordoya, bordodan turuncuya, pembeye ve hatta mora kadar ilerliyor. Farklı tonajlarda olan rujlar yapılan makyaj uygulamasına göre tercih edilmelidir. Özellikle 2015 yılında solgun makyaj ile ön plana çıkan bordo ruj tonları, tüm yüzün renk orantısının kazanılmasında öncülük ediyor.

2014 2015 ruj renkleri ile muhteşem bir sonbahar ve kış sezonu hanımları bekliyor. Her zevkin her renk tonu için farklı alternatifleri bulunuyor. Adeta bir renk cümbüşünün yaşanacağı kış ayı alışıla gelmişin dışında bir moda akımı ile yön bulacak. Kıyafetlerden takılara, makyajdan ayakkabılara kadar renkli bir sezonla karşı karşıyayız. Hal böyle olunca da ruj seçimleri de geniş bir renk seçeneği ile değerlendiriliyor. Pembenin uçuk ve neon tonları, bordonun koyu ve açık tonları adeta dans ediyor. Turuncudan mora, allı pullu ama bir o kadar da sade makyaj trendleri gündemde. Yüzlerde kullanılan makyaj uygulaması ne kadar sade ise ruj seçimleri o denli iddialı. Sizde hafif makyaj uygulaması tercihlerinize uygun iddialı ruj renklerinden kullanabilirsiniz.

Bu yılın trend ruj renklerini makyaj uzmanlarının önerileri ile birleştirdik.Ben profosyonel bir makyajı hayatımın her gününde kısa sürede yapabilmeyi çok isterdim.Ama bunun için gerekli zamanım olmuyor.Acil durumlarda makyajımızı çok iyi yapamasak ta her zaman kurtarıcımız rujlar olabiliyor.Makyajın can alıcı noktası rujlar olduğuna göre bugün sizlere 2014 en popüler ruj renklerinden bahsedeceğiz.

Narçiçeği ve pudra rengi karışımı hafif mat renkler 2014 ‘ün en trend ruj renklerinden .Özellikle esmer ve bronz bayanlara çok yakışan bu ruju, hiç makyaj yapmadan veya sade bir makyaj ile bile kullanabilir.Harika görünebilirsiniz.

Ayrıca yine ne kadar dikkat çekmeyi sevsek de doğal güzellik isteyen bir tarafımızda var.İşte nude renk rujlar da burada imdadımıza koşuyor, Maybelline ve Loreal’in 2014 ilkbahar ruj renklerinde harika nude, ten rengi rujlar var.Hem doğal hemde gündüz makyajı için harika bir ruj rengi.

Ancak bazı durumlarda özelikkle gece makyajımız da, ve özel günlerde kullanabileceğimiz daha dikkat çekici ve parlak rujlar da bu yıl trend olanlar parlak orkide moru ruj renkleri.

Sadeliği seven ve kahverengi saçlı bayanlara en çok yakışan renklerde yine açık pembe mat ruj renkleri çok trend oluyor.Benim günlük kullanım için seçtiğimiz açık pembe ve pudra rengi karışımı rujlar hem doğal hemde çekici bir makyaj görünümü sağlıyor

Yine vazgeçilmezimiz kırmızı rujlar, 2014 ‘ün parti ve balo geceleri için en göz alıcı ruj renkler arasında olmaya devam ediyor.Herkesi etkilemek ve güzelliğiniz ile özel bir gecede baş döndürmek istiyorsanız parlak kırmızı ruj renkleri çok etkileyici.

 

Benzer Haberler

  Yorumlar


Tweet